Reklama

Wiadomości

  • 3 lutego 2018
  • wyświetleń: 3142

60-latek zaatakował lekarza i ratowników, którzy udzielali mu pomocy

Nawet do 3 lat więzienia grozi 60-letniemu bielszczaninowi, który zaatakował lekarza i ratowników medycznych w chwili, gdy udzielali mu pomocy. Mężczyzna był nietrzeźwy - miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Policjanci z wydziału prewencji szybko obezwładnili awanturnika i doprowadzili do aresztu.

Na bielskiej ulicy Konopnickiej, świadkowie zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Natychmiast zareagowali i wezwali pogotowie ratunkowe. W czasie, gdy lekarz i ratownicy medyczni udzielali poszkodowanemu pomocy, mężczyzna stawał się coraz bardziej agresywny. Zaatakował pracowników pogotowia i znieważył ich słowami wulgarnymi.

Wezwani na miejsce policjanci szybko obezwładnili awanturnika i założyli mu kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a nazajutrz usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.