bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 lutego 2018
  • 4 lutego 2018
  • wyświetleń: 13941

[ZDJĘCIA] Pijacka demolka i brawurowe zatrzymanie na rynku

Kompletnie pijany kierowca Volkswagena doprowadził w piątek do kolizji z innym samochodem, powalił sygnalizator i jeździł po chodnikach, rozganiając pieszych. Błyskawiczna reakcja służb pozwoliła uniknąć tragedii. Choć to i tak cud, że nikt nie zginął. To wszystko działo się w piątkowy wieczór na ulicach Bielska-Białej.

Pijacka szarża po ulicach miasta i brawurowe zatrzymanie - 2.02.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl / czytelnik Sebastian


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, do zdarzenia doszło w piątek kilkanaście minut przed godziną 21:00 na ul. Piastowskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Słowackiego. Kierowca Volkswagena Polo, jadąc w stronę dworca PKP, uderzył w tył Renault Laguny. Następnie wjechał na chodnik i powalił w sygnalizator świetlny. Tylko dzięki refleksowi pieszych, którzy oczekiwali na zielone światło, nie doszło do tragedii. Kierowca Volkswagena odjechał z miejsca zdarzenia i uciekł ulicą Piastowską, jadąc momentami po chodniku! Ludzie idący w tym czasie wzdłuż drogi, musieli odskakiwać na boki.

O zdarzeniu natychmiast została poinformowana policja i straż miejska. Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, dyżurny monitoringu miejskiego zauważył samochód na bielskim Rynku, gdy ten jechał pomiędzy spacerującymi ludźmi. O tym fakcie natychmiast został powiadomiony najbliższy patrol. W niespełna minutę kierowca został zatrzymany na rogu Cieszyńskiej i Piwowarskiej przez patrol straży miejskiej. Według relacji świadków, podczas zatrzymania miał stawiać opór i być wulgarny wobec interweniujący strażników miejskich.

Mężczyzna był tak pijany, że ledwo trzymał się na nogach. Został przekazany w ręce funkcjonariuszy drogówki. Jak nieoficjalnie wiadomo, kierowca Volkswagena był w takim stanie, że nie mógł dmuchać w alkomat. Zostanie mu pobrana krew do analizy. Dalsze czynności w sprawie prowadzi bielska policja.

Miejsce zdarzenia i późniejszego zatrzymania

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.