bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4700

[ZDJĘCIA] Potrącenie pieszego na Komorowickiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego zdarzenia doszło około godziny 20:00 na ulicy Komorowickiej w Bielsku-Białej. Kierujący Lancią Ypsilon potrącił mężczyznę na wysokości posesji nr 60. Mężczyzna trafił do szpitala.

Potrącenie na Komorowickiej - 31.01.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Do zdarzenia doszło poza przejściem dla pieszych. Ze wstępnych i nieoficjalnych informacji wynika, że pieszy wtargnął pod nadjeżdżający samochód. Z informacji jakie na miejscu zdarzenia uzyskali od świadków dziennikarze portalu Bielskie Drogi wynika, że było od pieszego czuć było alkohol. Nieoficjalnie wiadomo również, że kierujący Lancią po zdarzeniu odjechał. Po chwili jednak miał wrócić na miejsce potrącenia.

Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Na chwilę obecną stan zdrowia pieszego, oraz wynik bania trzeźwości obu uczestników zdarzenia nie jest znany. Niebawem więcej informacji w tej sprawie.

Aktualizacja 23:55 - jak informuje podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej: - 61-letni kierujący Lancią potrącił 62-letniego nietrzeźwego pieszego (badanie szpitalne 2,5 promila). Pieszy został na leczeniu w szpitalu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj