bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 stycznia 2018
  • 29 stycznia 2018
  • wyświetleń: 8819

Mecz Polska - Anglia na Stadionie Miejskim? Trwają rozmowy

Być może 22 marca na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zostanie rozegrany międzypaństwowy mecz reprezentacji reprezentacji do lat 20. W ramach Turnieju Ośmiu Narodów na boisku przy ulicy Rychlińskiego może odbyć się mecz Polska - Anglia.

stadion miejski
Mecz Polska - Anglia na Stadionie Miejskim? Trwają rozmowy · fot. UM Bielsko-Biała


Prezydent miasta zdradził, że dopinane są sprawy formalne. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ogłoszenie informacji o meczu powinno nastąpić w przyszłym tygodniu.

Poprzednie mecze w ramach Turnieju Ośmiu Narodów odbywały się m.in. na Stadionie Miejskim w Kluczborku, stadionie w Grodzisku Wielkopolskim, Stadionie Miejskim w Rzeszowie czy stadionie Bruk-Betu Termaliki w Niecieczy, czyli obiektach mniejszych niż bielski stadion.

Ostatni międzypaństwowy mecz piłki nożnej w Bielsku-Białej został rozegrany 7 września 2004 roku. Na stadionie przy ulicy Rychlińskiego zmierzyły się reprezentacje Polski B i Turcji. Mecz zakończył się zwycięstwem Turcji 2:0. Warto wspomnieć, że tego dnia w tureckiej drużynie wystąpił znany z występów w Bundeslidze Halil Altıntop.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.