bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3810

Zatrzymani chuligani. Zniszczyli wiatę przystanku autobusowego

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy uszkodzili wiatę przystanku autobusowego. Chuligani spowodowali szkody w wysokości 1400 zł. Ponieważ sprawcy działali publicznie i bez powodu, okazując przez to rażące lekceważenie porządku prawnego, odpowiedzą za występek o charakterze chuligańskim. Grozi im do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 20 stycznia około 20.00 w Bielsku-Białej na ul. Partyzantów. Chuligani kopniakami uszkodzili wiatę przystanku autobusowego. Spowodowali szkody, które oszacowano na kwotę 1400 zł.

Policjanci poszukiwali wandali. Prowadzone w tej sprawie czynności operacyjne przez kryminalnych z "dwójki" doprowadziły do ustalenia, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć dwaj bielszczanie w wieku 19 i 20 lat. Sprawcy zostali zatrzymani i doprowadzeni do policyjnego aresztu. W środę usłyszeli zarzuty. Starszy z nich przed miesiącem dopuścił się kradzieży rozbójniczej. Aktualnie toczy się przeciwko niemu postępowanie w tej sprawie.

O dalszym losie zatrzymanych rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.