bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 stycznia 2018
  • wyświetleń: 5540

[ZDJĘCIA] Miało się palić mieszkanie. Palił się obiad. Jedna osoba ranna

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano około godziny 19:45 do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej. Na miejscu okazało się, że pali się garnek z posiłkiem pozostawiony bez dozoru na piecyku. Jedna osoba została ranna.

Pożar w mieszkaniu przy ul. Jana III Sobieskiego - 24.01.2018 · fot. bielsko.info


Sytuacja została opanowana jeszcze przed przyjazdem strażaków. Ogień ugasił właściciel mieszkania, który wcześniej zapomniał o pozostawionym na kuchence posiłku. Doznał przy tym poparzeń ręki i trafił do szpitala.

Strażacy upewnili się, że nie ma już zagrożenia, przewietrzyli mieszkanie i klatkę schodową. Wykonano również rutynowe czynności w tego typu przypadkach min. pomiar stężenia tlenku węgla. Zastępy wróciły do bazy po kilkunastu minutach. Na czas działań ul. Jana III Sobieskiego w rejonie skrzyżowania z ulicą Piastowską była zablokowana.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.