bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3876

Nowe twarze w Podbeskidziu. Zakontraktowano Greka i Gruzina

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

24-letni obrońca Mavroudisa Bougaidisa z Grecji oraz 24-letni pomocnik Guga Palavandishvili z Gruzji zostali nowymi piłkarzami Podbeskidzia.

Mavroudis Bougaidis
Mavroudis Bougaidis · fot. TS Podbeskidzie


Dla Mavroudisa Bougaidisa jest to powrót do Polski - w naszym kraju występował już w barwach gdańskiej Lechii, w której rozegrał 12 spotkań w Ekstraklasie. Oprócz biało-zielonych barw lechistów Grek przywdziewał również trykot Arisu Saloniki, AEK Ateny, hiszpańskiej Granady oraz szwedzkiego GAIS Goeteborg.

Bougaidis mierzy 191 cm i jest środkowym obrońcą. Z Podbeskidziem związał się kontraktem obowiązującym do końca obecnego sezonu, z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

Guga Palavandishvili
Guga Palavandishvili · fot. TS Podbeskidzie


Drugi z zakontraktowanych zawodników, Guga Palavandishvili, ma 24 lata, a w swoim piłkarskim CV oprócz dwóch tytułów mistrzowskich ma również, jeden występ w reprezentacji swojego kraju. Palavandishivili już raz opuścił rodzimą ligę - sezon 2016/17 spędził w Dacii Kiszyniów, z którą zdobył wicemistrzostwo kraju.

Z Podbeskidziem ustalił warunki półtorarocznego kontraktu.

ab / bielsko.info
źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj