bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2865

46-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną i synem

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 46-letni mężczyzna, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją żoną i synem. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Szczyrku, po kolejnej awanturze, którą wszczął z krewnymi. W przeszłości był już karany za przemoc wobec najbliższych. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań w Szczyrku. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął kłótnię ze swoją żoną i synem. W czasie awantury pobił kobietę. Jak się okazało, 46-latek od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychiczne nad najbliższymi.

Policjanci zatrzymali awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi, sprawca usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Sprawca był już karany za przemoc wobec najbliższych, za co został skazany na karę blisko 2 lat więzienia.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.