bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1533

Skradziono pojazd czterokołowy 78-letniej inwalidki. Szukają sprawcy

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej poszukują sprawcy, który w dniach pomiędzy 16/17 stycznia br. z parkingu przy bielskiej ul. Goleszowskiej ukradł pojazd czterokołowy przeznaczony dla inwalidy. Świadków tej kradzieży, a także osoby, które mogą pomóc policjantom w odzyskaniu skradzionego mienia, prosimy o kontakt z bielską policją - numery alarmowe 997 lub 112.

Zasilany elektrycznie czterokołowiec, koloru czerwonego z czarnym koszem na zakupy na kierownicy oraz skóropodobnym siedziskiem w kolorze czarnym, zaparkowany był przy bielskiej ul. Goleszowskiej (pomiędzy blokami nr 10 - 14). Pojazd ten, stanowiący własność 78-letniej bielszczanki, został skradziony w dniach pomiędzy 16 a 17 stycznia br. Policjanci z komisariatu II poszukują sprawcy kradzieży, a jednocześnie prowadzą czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia.

Świadków tej kradzieży, a także osoby, które mogą pomóc śledczym w odzyskaniu skradzionego mienia prosimy o kontakt z bielską policją - numery alarmowe 997 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.