bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3494

Bielskie DeBBaty ruszają z trzecią edycją. Tym razem w 9 miastach

Młodzież z Bielska-Białej znów będzie mogła sprawdzić swoją elokwencję na mównicy. Po raz trzeci w naszym mieście rusza projekt bielskie DeBBaty. W minionych edycjach gośćmi wydarzenia byli m.in. były Prezydent Lech Wałęsa i były Premier Jerzy Buzek.

Lech Wałesa w Liceum Ogólnokształacym im. Mikołaja Reja - 07.03.2017
Lech Wałęsa był gościem projektu DeBBaty - 07.03.2017 · fot. bielsko.info


W czasach, w których często umiejętności miękkie i doświadczenie projektowe stanowi o szansach na rynku pracy, polski system edukacji często nie spełnia swojej roli. Młodzież kończąc edukację nie posiada umiejętności, które są cenione przez współczesnych pracodawców. Właśnie dlatego powstał projekt DeBBaty.

Projekt DeBBaty to nie tylko możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na mównicy, to także rozwój w dziedzinie zarządzania projektami. Każdy kto dołączy do teamu, będzie mógł rozwijać swoją wiedzę podczas wielu szkoleń m.in. z obsługi Photoshopa, wystąpień publicznych, działań w social media.W zeszłym roku młodzież miała zaszczyt gościć w Bielsku-Białej takie osobowości, jak: Lech Wałęsa, Jerzy Buzek, czy Leszek Balcerowicz. W tym roku rozszerzono działalność i bielskie DeBBaty odbędą się, aż w 9 miastach w Polsce!

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w rekrutacji do tegorocznej edycji projektu. - Rekrutujemy do 25 stycznia, więc jeśli działasz, projektujesz, interesujesz się PR-em lub marketingiem, a do tego nie boisz się wyzwań, dołącz do nas! - informują organizatorzy bielskich DeBBat.

Szczegółowe informacje o znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku: www.facebook.com/events/323013661542897/ oraz w formularzu rekrutacyjnym: debbaty.typeform.com/to/O7Attk

Portal bielsko.info objął patronat medialny nad bielskimi DeBBatami.

debbaty

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.