bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4454

[ZDJĘCIA] 90-latka próbowała sama ugasić pożar w mieszkaniu

Wczoraj po godzinie 16.00 miał miejsce pożar w mieszkaniu budynku wielorodzinnego przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Bielsku-Białej.

90-latka próbowała sama ugasić pożar w mieszkaniu - 22.01.2018 · fot. bielsko.info


Po dojeździe na miejsca zdarzenia zastano wydobywający się dym z okna na pierwszym piętrze budynku. W mieszkaniu znajdowała się 90-letnia kobieta, która próbowała sama ugasić pożar. Strażacy wyprowadzili lokatorkę na zewnątrz, gdzie udzielono jej pierwszej pomocy - tlenoterapia, wsparcie psychiczne.

Następnie zespół ratownictwa medycznego zabrał poszkodowaną celem przeprowadzenia badań. Równocześnie przystąpiono do akcji gaśniczej, paliła się komoda oraz materiały znajdujące się obok w pokoju dziennym.

Dzięki szybkiemu opanowaniu pożaru nie było konieczności ewakuacji pozostałych mieszkańców. Po ugaszeniu ognia mieszkanie wraz z klatką schodową oddymiono i przewietrzono, a materiały które uległy spaleniu usunięto i przelano. Przyczynę pożaru ustala policja.

ab, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.