bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 stycznia 2018
  • 25 stycznia 2018
  • wyświetleń: 23566

Poszukiwany bielszczanin nie żyje. Odnaleziono jego zwłoki

Dzisiaj przed południem w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Kaniowskiej, odnaleziono 37-letniego bielszczanina. Niestety mężczyzna nie żyje. Wstępnie wykluczono działanie innych osób w tym zdarzeniu. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która wyjaśni dokładne okoliczności, w jakich doszło do śmierci mężczyzny.

Kilkudziesięciu policjantów zaangażowanych było w poszukiwanie zaginionego bielszczanina, który wyszedł z domu w dniu 17 stycznia 2018 r. Komunikat o zaginięciu opublikowano w mediach.

Dzisiaj przed południem, pracownik gospodarstwa rybnego w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Kaniowskiej, odnalazł leżące na polu rolnym zwłoki mężczyzny. Informacje te natychmiast przekazał oficerowi dyżurnemu bielskiej policji, który skierował na miejsce grupę dochodzeniowo - śledczą.

Oględziny przeprowadzone na miejscu zdarzenia wykazały, że jest to zaginiony 37-latek. Mężczyzna nie posiadał na ciele widocznych obrażeń. Wstępnie wykluczono działanie innych osób w tym zdarzeniu. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która wyjaśni dokładne okoliczności, w jakich doszło do śmierci mężczyzny.

new, ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.