bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2250

BBTS uległ w 18. kolejce Plusligi Indykpolowi AZS Olsztyn

BBTS Bielsko-Biała uległ w 18. kolejce siatkarskiej Plusligi Indykpolowi AZS Olsztyn.

Olsztynianie już od pierwszych akcji meczu narzucili swój styl gry, zawodnicy Indykpolu świetnie spisywali się w ataku. Stuprocentową skuteczność zaliczył Tomas Rousseaux, nie gorzej zagrali pozostali goście. W drugiej partii od początku prym w bielskiej ekipie wiedli Rosjanie. Skuteczne zbicia Tarasowa oraz świetne zagrywki Olega Krikuna pozwoliły na wypracowanie kilkupunktowej przewagi. Przyjezdni przetrzymali jednak napór bielszczan, którzy zaczęli myliś się w ataku. W samej końcówce zawodnicy BBTS nie wykorzystali kontry na 23:21, po chwili trzykrotnie blokiem zagrał weteran olsztynian - Daniel Pliński - i akademicy prowadzili do przerwy 2:0.

Po dziesięciu minutach bielska ekipa rzuciła się do walki, której tym razem nie wypuściła z rąk. Ofiarne obrony Dominika Jaglarskiego oraz skuteczna gra Bartosza Janeczka w polu serwisowym dała kilkupunktową przewagę. BBTS wygrał do 17 i wydawało się, że są widoki na tie-breaka. Przespany przez bielszcan początek czwartej partii skrzętnie wykorzystali zawodnicy Indykpolu, którzy bezlitośnie wypunktowali gospodarzy.

BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (15:25, 22:25, 25:17, 15:25)

BBTS: Peacock, Łukasik, Gaca, Bucki, Janeczek, Cedzyński oraz Jaglarski (libero) Krikun, Tarasow, Siek, Macionczyk

MVP: Tomas Rousseaux, Zawodnik wyróżniony w BBTS: Dominik Jaglarski

new / bielsko.info
źródło: bbtsbielsko.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.