bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2032

Sprzęt dla policyjnych techników trafi również do Bielska-Białej

Kolejna duża inwestycja Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach została sfinalizowana. Do jednostek terenowych już wkrótce trafi sprzęt przeznaczony dla techników kryminalistyki. Wśród zakupionego za blisko 1,5 mln zł wyposażenia znajdziemy m.in. zestawy fotograficzne, kamery i walizki kryminalistyczne.

Nowy sprzęt dla policyjnych techników - 18.01.2018 · fot. KWP Katowice


Od 17 stycznia policjanci pełniący służbę w jednostkach terenowych zgłaszają się do magazynu Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, skąd pobierają świeżo zakupiony, profesjonalny sprzęt fotograficzny. Szczególnie zadowoleni z nowych nabytków powinni być policyjni technicy. Do ich użytku trafi 115 zestawów fotograficznych, 64 zestawy do rejestracji obrazu, 95 walizek oraz 12 plecaków kryminalistycznych.

Sprzęt został zakupiony ze środków własnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Kwota przeznaczona na ten cel, wyniosła ponad 1,4 mln zł. Dzięki realizacji zeszłorocznych zamówień, technicy kryminalistyki będą mogli pracować na wysokiej klasy sprzęcie, co znacząco ułatwi codzienną służbę. Już niedługo wszystkie zestawy trafią do jednostek terenowych, gdzie z całą pewnością będą intensywnie użytkowane.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.