bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 stycznia 2018
  • 19 stycznia 2018
  • wyświetleń: 24582

[ZDJĘCIA] Zmyślona historia napadu na kobietę w centrum Bielska-Białej

Do rozboju na kobiecie miało dojść wczoraj około godziny 21:40 na tzw. krzywym mostku koło bielskiego ratusza. Policjanci nie mieli problemów z rozwikłaniem tej zagadki.

Napad na kobietę w centrum miasta - 18.01.2018
fot. bielsko.info


Zgłoszenie od czytelników potwierdziła nam wczoraj późnym wieczorem chwilę po zdarzeniu podisnp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej: - Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów, sprawca zaatakował od tyłu 35-letnią kobietę, która wracała do domu. Ukradł jej reklamówkę z dokumentami i zakupami.

Na miejscu zdarzenia interweniowało pogotowie ratunkowe. Kobiecie na szczęście nic poważnego się nie stało. Jak wynikało z relacji świadków, którzy zaalarmowali nasz portal o tej sytuacji, kobieta była nietrzeźwa. Policja jednak nie potwierdziła nam tej informacji od razu.

W komentarzach czytelników pojawiły się wypowiedzi zarzucające nam nierzetelność i podawanie informacji nie mających związku z całą sprawą. Chodzi o stan trzeźwości pokrzywdzonej, który rzekomo nie miał nic wspólnego z całą sprawą. Jak okazało się dziś przed południem, policjanci rozwiązali tę zagadkową sprawę. Okazuje się, że 35-latka miała blisko trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie było napadu. Kobieta wywróciła się sama, a torbę z dokumentami i zakupami, zgubiła kilkaset metrów wcześniej.

Napad na kobietę w centrum miasta - 18.01.2018
fot. bielsko.info


Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.