bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4202

Azja w środku zimy w Bielsku-Białej - ferie z językiem i kulturą Japonii

Artykuł sponsorowany:

Już 29 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe w naszym regionie. Jak co roku, podobnie i tym razem Szkoła Językowa Hiromi zaprasza dzieci i młodzież do udziału w półkoloniach azjatyckich. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które nie planują wyjazdu w okresie ferii i wolą je spędzić w naszym mieście.

Ferie zimowe z językiem i kulturą Japonii


Podczas półkolonii uczestnicy poznają podstawy języka japońskiego, koreańskiego i chińskiego. Zajęcia poprowadzą nauczyciele z Polski i zagranicy. Młodzież nauczy się także podstaw pisania znaków na zajęciach z kaligrafii.

Dla fanów mangi i anime szkoła przygotowała zajęcia z rysunku, na których uczestnicy nauczą się jak rysować elementy twarzy, jak zachować odpowiednie proporcje postaci oraz w jaki sposób kolorować narysowane postaci. Tym, którzy już rysują mangę zajęcia z pewnością pomogą udoskonalić warsztat.

Dodatkowo szkoła przygotowała liczne warsztaty wśród których znajdzie się tradycyjnie origami, a także nowości w ofercie szkoły: suminagashi (warsztaty barwienia papieru) oraz washi ningyo (warsztaty robienia japońskich papierowych laleczek).

Ponadto młodzież weźmie udział w pokazie i warsztatach walki z użyciem japońskich mieczy bokken, prezentacjach o kulturze Azji, projekcji filmu oraz degustacji sushi.

Te wszystkie atrakcje czekają na młodzież już w pierwszym tygodniu ferii w dniach od 29 stycznia do 2 lutego 2018. Zachęcamy do udziału wszystkich w wieku od 9-16 lat.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat półkolonii lub odwiedź stronę szkoły www.hiromi.pl.

Jeżeli jeszcze nie zarezerwowałeś żadnej atrakcji lub brakuje Ci pomysłu na ciekawy i kreatywny wypoczynek dla Twoich dzieci to serdecznie zapraszamy!