bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2847

25-latek zaatakował swoją babcię. Zrobił to nie pierwszy raz...

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 25-letni mężczyzna, który jest podejrzany o przemoc wobec swojej 79-letniej babci. Decyzję te podjął bielski sąd na wniosek policji i prokuratury. Sprawca został zatrzymany przez mundurowych z komisariatu w Kobiernicach po kolejnej awanturze z krewną i złamaniu obwiązujących go prokuratorskich zakazów.

Mężczyzna był już notowany za pobicie swojej babci. W grudniu zeszłego roku prokurator objął go policyjnym dozorem. Zakazał mu też zbliżania się do krewnej i jakiegokolwiek z nią kontaktowania. Nakazał mu także opuścić dom, w którym do tej pory zamieszkiwał wspólnie z babcią.

Sprawca notorycznie naruszał jednak obowiązujące go środki zapobiegawcze. W dalszym ciągu nachodził kobietę w jej domu w Kozach i wszczynał awantury, w trakcie których groził kobiecie pozbawieniem jej życia. Kilka dni temu napastnik ponownie pobił swoją babcię. Na szczęście pokrzywdzona doznała niegroźnych obrażeń ciała.

Sprawca został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Wczoraj bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 2 lat za kratami.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.