bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2529

Strażnicy dzięki monitoringowi ujęli wandala i sprawcę pobicia

W miniony weekend strażnicy miejscy dzięki monitoringowi doprowadzili do ujęcia i przekazania policji dwóch sprawców przestępstw.

Do pierwszego zdarzenia doszło w nocy z 5 na 6 stycznia przed godziną 4.00. Młody mężczyzna kilkukrotnie rzucając kostką brukową w witrynę sklepową na ul. 3 Maja doprowadził do jej uszkodzenia. Wandal został zatrzymany przez strażników miejskich.

Drugie, znacznie poważniejsze zdarzenie, to konfrontacja nietrzeźwych mężczyzn na Bulwarach Straceńskich. O godzinie 2.20 w nocy z 7 na 8 stycznia, dyżurny monitoringu ujawnił sprzeczających się mężczyzn. W konsekwencji jeden z nich, po odepchnięciu i przewróceniu drugiego, kilkukrotnie kopnął go w głowę. Szybka interwencja strażników doprowadziła do ujęcia sprawcy i przekazania w ręce policji. Poszkodowanemu przed przybyciem Zespołu Ratownictwa Medycznego udzielono pomocy.

W obu przypadkach bielska policja prowadzi czynności w kierunku uszkodzenia mienia oraz spowodowania uszkodzenia ciała.

BM / bielsko.info
źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.