bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4989

Zatrzymywał auta wymachując nożem. Policja szuka świadków

We wtorek, 2 stycznia tuż przed godziną 22.00 na ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej, a następnie na ul. Michałowicza, młody mężczyzna zatrzymywał jadące pojazdy wymachując nożem. Chwilę później 28-latek został zatrzymany przez patrol z komisariatu II. Teraz policjanci apelują o kontakt do kierowców, którzy byli świadkami tego zdarzenia oraz zostali zatrzymani przez sprawcę.

Wydział Kryminalny Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej prowadzi dochodzenie przeciwko 28-latkowi, który dopuścił się czynnej napaści z użyciem noża na interweniujących policjantów. O zdarzeniu pisaliśmy w artykule "Z nożem na interweniujących policjantów". Z ustaleń wynika, że przed policyjną interwencją, sprawca idąc bielskimi ul. Cieszyńską, a następnie Michałowicza, zatrzymywał jadące pojazdy wymachując przy tym nożem, który trzymał w ręce.

- Świadków tego zdarzenia, a w szczególności kierujących, którzy zostali zatrzymani przez sprawcę, prosimy o pilny kontakt ze śledczymi z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. (33) 812-16-00, (33) 812-16-07 lub nr alarmowe 997 lub 112 - apelują policjanci.

BM / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.