bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2018
  • 14 stycznia 2018
  • wyświetleń: 8882

Ranking Perspektyw: bielskie liceum najlepsze w województwie śląskim!

Portal edukacyjny „Perspektywy” ogłosił najnowsze rankingi liceów i techników. V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej zostało sklasyfikowane na 19. miejscu w kraju. Jest to jednocześnie najlepszy wynik w naszym województwie!

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej, matury
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej najlepsze w województwie śląskim! · fot. www.facebook.com/vlo.bielsko


W zestawieniu znalazły się również: LO Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego (64. miejsce), III LO im. Stefana Żeromskiego (108. miejsce), I LO im. Mikołaja Kopernika (112. miejsce), LO Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja (260. miejsce), Dwujęzyczne LO im. Władysława Kopalińskiego (269. miejsce), LO Zgromadzenia Córek Bożej Miłości (305. miejsce) i VIII LO im. Hanny Chrzanowskiej (478. miejsce).

W rankingu techników, w którym zostało sklasyfikowanych 300 najlepszych szkół w kraju, Technikum nr 11 w ZS im. Juliana Tuwima znalazło się na 60. miejscu. Technikum nr 4 w ZS Ekonomicznych zajęło 79. miejsce, Technikum nr 3 z Oddz. Integr. w ZSEEiM - 126. miejsce i Technikum nr 1 w Bielskiej Szkole Przemysłowej - 186. miejsce.

BM / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.