bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1797

27-latek usłyszał zarzuty za atak na interweniujących policjantów

Do 3 lat więzienia grozi 27-letniemu mężczyźnie, który zaatakował interweniujących policjantów. Napastnik został szybko i skutecznie obezwładniony przez mundurowych z komisariatu IV w Bielsku-Białej.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w Międzyrzeczu Górnym, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę z domownikami. Widok umundurowanych stróżów prawa nie zrobił na awanturniku większego wrażenia. W dalszym ciągu zachowywał się on agresywnie i wulgarnie. W pewnym momencie zaatakował policjantów i usiłował ich uderzyć. Odnosił się do mundurowych w lekceważący sposób. Zwracał się do nich wulgarnym, rynsztokowym słownictwem.

Sprawca został szybko i skutecznie obezwładniony. Zakuto go w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu, a nazajutrz usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.