bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 stycznia 2018
  • 11 stycznia 2018
  • wyświetleń: 22201

Potrącenie na Partyzantów - sprawca jechał Land Roverem Freelanderem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego w skutkach potrącenia doszło nad ranem w sobotę, 6 stycznia przy ul. Partyzantów. Sprawca wypadku uciekł nie udzielając rannemu pomocy. Na skutek potrącenia pieszy doznał poważnych obrażeń ciała i nieprzytomny trafił do szpitala. Policjanci z wydziału kryminalnego poszukują sprawcy tego wypadku. Wstępne ustalenia wskazują, iż sprawca kierował Land Roverem Freelanderem.

Przejście dla pieszych przy ul. Partyzantów
fot. sid - bielsko.info


Około 6.00 ratownicy medyczni wracali do domu po zakończonej pracy. W rejonie przejścia dla pieszych zauważyli leżącego na poboczu, nieprzytomnego, młodego mężczyznę. Natychmiast przystąpili do akcji reanimacyjnej. Jednocześnie wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego 23-latka do szpitala.

Po chwili na miejsce zdarzenia dotarła karetka pogotowia i patrol policji. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna został najprawdopodobniej potrącony na przejściu dla pieszych. Sprawca nie zatrzymał się, aby udzielić rannemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Śledczy zabezpieczyli na miejscu zdarzenia prawe lusterko z samochodu marki Land Rover Freelander (w obudowie z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym).

Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, w szczególności mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości kierującego, są proszone o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. (33) 812-12-80, pod numery alarmowe 997 i 112 lub mailowo: kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl. Jak informuje podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej: - policja gwarantuje 100% anonimowość dla świadków zdarzenia i osób, które pomogą ujawnić kierującego.

BM, sid / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj