bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3438

Kopalnia wystawiła na aukcję WOŚP zjazd do ściany wydobywczej

Kopalnia PG Silesia w Czechowicach-Dziedzicach po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Można wylicytować dwuosobową wizytę obejmującą zjazd do ściany wydobywczej.To już tradycja. Czechowicka kopalnia po raz kolejny zorganizowała aukcję charytatywną, na której można wylicytować wizytę w kopalni węgla kamiennego PG Silesia w Czechowicach-Dziedzicach dla dwóch osób.

- Wizyta obejmuje zjazd do ściany wydobywczej - około 700 metrów pod ziemią. Zwycięzcy licytacji po przejściu odpowiedniego szkolenia (na terenie kopalni) zjadą pod ziemię, by tam zobaczyć, w jakich warunkach na co dzień pracują nasi górnicy. Będzie to także doskonała okazja do tego, by przyjrzeć się pracy najnowocześniejszego sprzętu stosowanego w PG Silesia - mówi Małgorzata Bajer, dyrektor ds. Komunikacji i PR w PG Silesia.

Zwycięzcy aukcji WOŚP zjechali do ściany w kopalni PG Silesia - 15.03.2017
Zwycięzcy aukcji WOŚP zjechali do ściany w kopalni PG Silesia - 15.03.2017 · fot. czecho.pl


W ubiegłym roku aukcję wygrał Pan Krzysztof Kaput, który za wizytę w kopalni zapłacił ponad 1000 zł. Liczymy, że w tym roku kwota ta wzrośnie co najmniej do 2000 zł!

Wizyta w kopalni PG SILESIA - zjazd do ściany - aukcja charytatywna

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.