bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 stycznia 2018
  • wyświetleń: 11955

[ZDJĘCIA] Szaleniec na ulicach miasta, pościg i trzy rozbite auta!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do scen jak z filmu doszło w piątek po południu na ulicach Bielska-Białej około. Około godziny 16:30 kierowca Chryslera najpierw doprowadził do kolizji na al. Andersa, a następnie uciekając przed świadkiem, staranował Forda Mondeo w rejonie Węzła Rosta. Uciekł pieszo, ale na szczęście został złapany. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Szaleniec na ulicach miasta, pościg i trzy rozbite auta - 5.01.2018 · fot. czytelnicy


Pierwsze zdarzenie miało miejsce na al. Andersa w rejonie zjazdu z drogi S-52. Kierowca Chryslera Neon z dużą siłą uderzył w Volkswagena Golfa. Jego samochód został dość mocno uszkodzony, ale sprawca odjechał trasą S-52 w stronę Żywca. Jeden ze świadków zdarzenia został przy poszkodowanym kierowcy, drugi zaś ruszył w pościg za sprawcą. Świadek na bieżąco przekazywał aktualne położenie uciekiniera, oficerowi dyżurnemu KMP w Bielsku-Białej. W jego kierunku pojechało kilka policyjnych patroli.

Pościg nie trwał długo. Szaleńcza jazda zakończyła się na tzw. "rondzie koło Bułgara" u zbiegu ulic Niepodległości i Kryształowej. Tam kierowca Chryslera utracił panowanie nad samochodem i najechał na tył Forda Mondeo. Samochód sprawcy nie nadawał się już do dalszej jazdy, więc ten kontynuował ucieczkę pieszo. Po kilku minutach uciekinier został złapany przez pracownika pomocy drogowej, który widział całą sytuację z pobliskiej stacji benzynowej i postanowił zareagować.

Jak informuje podinsp. Elwira Jurasz z KMP W Bielsku-Białej: - Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Pierwsze badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Zostanie mu pobrana krew do analizy.

Trzy osoby podróżujące Fordem trafiły do szpitala, ale jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Utrudnienia w ruchu na al. Andersa i na ul. Niepodzielności mogą potrwać do godziny 18:30.

Miejsca obu zdarzeń

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj