bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 stycznia 2018
  • wyświetleń: 6371

[ZDJĘCIA] Zderzenie dwóch osobówek na al. Andersa przy zjeździe z S-52

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 11:00 na ul. Andersa w Bielsku-Białej. Choć wyglądało groźnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Zderzenie dwóch osobówek na al. Andersa - 5.01.2018 · fot. bielsko.info


Do zdarzenia doszło pod wiaduktem trasy S-52 przy zjeździe z drogi ekspresowej. Kierująca Fiatem Tipo zjechała z drogi ekspresowej od strony Cieszyna i chciała skręcić w lewo na Mazańcowice. Podczas włączania się do ruchu nie zauważyła kierującego Volkswagenem Passatem, który jechał al. Andersa od Mazańcowic w stronę centrum Bielska-Białej. Doszło do mocnego uderzenia. Na miejscu interweniowały wszystkie służby w tym pogotowie ratunkowe.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Zespół pogotowia ratunkowego udzielił pomocy na miejscu i nie było potrzeby hospitalizacji. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Miejsce zdarzenia: al. Andersa przy zjeździe z trasy S-52

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj