bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4818

[ZDJĘCIA] Bielscy policjanci zabezpieczali wizytę Prezydenta RP

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedził wczoraj Szczyrk i Buczkowice. W związku z tą niecodzienną wizytą, policjanci z bielskiego garnizonu wykazali się pełną mobilizacją. Mundurowi zabezpieczali przejazd i pobyt głowy państwa, czuwając także nad bezpieczeństwem zgromadzonych osób oraz dbając o płynność ruchu drogowego.

Bielscy policjanci zabezpieczali przejazd i pobyt Prezydenta - 04.01.2018 · fot. KMP Bielsko-Biała


Zabezpieczenie tej wizyty wymagało od policjantów precyzyjnego przygotowania. Organizacja działań sztabowych zaczęła się na długo przed samą wizytą. To przede wszystkim współpraca z Kancelarią Prezydenta oraz Biurem Ochrony Rządu. Przyjazd Prezydenta RP poprzedził rekonesans, który został przeprowadzony w przeddzień wizyty wraz z funkcjonariuszami Biura Ochrony Rządu.

Nad bezpieczeństwem głowy państwa czuwali bielscy policjanci, wspierani dodatkowymi siłami, w tym stróżami prawa z pododdziału prewencji z Bielska-Białej, przewodników z psami, antyterrorystów i pirotechników.

Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem prezydenta oraz licznie zgromadzonych uczestników spotkania. Policjanci zabezpieczali trasę przejazdu kolumny prezydenckiej, jak również dbali o płynność ruchu na drogach. Dzięki przeprowadzonemu zabezpieczeniu nie doszło do zakłócenia prezydenckiej wizyty.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.