bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2578

21-latek zaatakował interweniujących policjantów

Do 3 lat więzienia grozi 21-letniemu bielszczaninowi, który zaatakował interweniujących policjantów. Napastnik został szybko i skutecznie obezwładniony przez mundurowych z bielskiego pododdziału prewencji.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy bielskiej ulicę Krzywoustego, gdzie doszło do awantury pomiędzy nietrzeźwymi domownikami. W czasie interwencji młody mężczyzna stanął w obronie swoich kolegów. Z chwili na chwilę stawał się coraz bardziej agresywny.

W pewnym momencie zaatakował stróżów prawa i usiłował ich uderzyć. Odnosił się do mundurowych w lekceważący sposób. Zwracał się do nich wulgarnym, rynsztokowym słownictwem. Sprawca został szybko i skutecznie obezwładniony. Zakuto go w kajdanki.

Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.