bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 stycznia 2018
  • wyświetleń: 9168

Foto-dnia: Sylwestrowy pokaz fajerwerków widziany z Szyndzielni

Skąd najlepiej widać sylwestrowy pokaz fajerwerków? Teraz już wiadomo, że ze stoku Szyndzielni. Zdjęcia autorstwa globtroterki Joanny Grzymowskiej zapierają dech w piersiach!

Sylwestrowy pokaz fajerwerków - 1.01.2018
fot. Joanna Grzymowska


"Szlakami Naszego Życia", strona którą współtworzy Joanna Grzymowska i Łukasz Zacny z Bielska-Białej, powstała przy okazji. Przy okazji wspólnej pasji do gór, która skrzyżowała szlaki tej dwójki górskich globtroterów i połączyła ich w zgrany duet, nie tylko górski. Początki to koniec 2015 r. Od tamtej pory przemierzają wspólnie co roku ponad 1000 kilometrów po szlakach górskich i wcale nie mają zamiaru się zatrzymywać.

Jak sami mówią: - ... a wszystko po to, by nasycić chroniczny niedobór wysokości. Są rządni poznawania nieznanych im jeszcze pasm górskich, odkrywania coraz to piękniejszych miejsc i dzielenia się z nami swoimi przeżyciami. Warto odwiedzić ich profile na Facebooku i Instagramie, na których publikują zdjęcia ze swoich wypraw. Kochają swoimi fotografiami pokazywać światu jak piękne, cudowne i zapierające dech w piersiach może być na łono natury. Chcą w ten sposób zachęcić do ruszenia w teren wszystkich tych, którzy siedzą w domu przed telewizorami.

Sylwestrowy pokaz fajerwerków z Szyndzielni
fot. Joanna Grzymowska


Od niedawna prowadzą również videobloga na kanale YouTube, gdzie opowiadają o swoich górskich przygodach. W górach są co dwa tygodnie i jak mówią; - w doliny schodzą tylko dlatego, że muszą. Żyjąc w ten sposób, codziennie spełniają swoje małe marzenia zarówno górskie jak i prywatne. Największym z nich do którego dążą, jest zostanie gospodarzami w schronisku górskim.

Warto zerknąć i zarazić się piękną pasją do gór i fotografii.


Zrobiłeś inne, ciekawe zdjęcie? Prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze zdjęcia opublikujemy na łamach portalu bielsko.info.

sid / bielsko.info
źródło: Szlakami Naszego Życia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.