bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 stycznia 2018
  • 6 stycznia 2018
  • wyświetleń: 38008

Zmarł 19-latek, który spadł z wiaduktu w noc sylwestrową

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W noc sylwestrową noc na ulicy Andersa w Bielsku-Białej, 19-latek spadł z wiaduktu na ulicę Karpacką. Zdarzenie miało miejsce około godziny 1 w nocy. Młody mężczyzna trafił do szpitala w stanie krytycznym. Niestety w czwartek wieczorem lekarze przegrali walkę o jego życie.

Jak informuje nasz czytelnik, - Chłopak wraz ze znajomymi siedział na barierce i oglądał pokaz fajerwerków. W pewnym momencie najprawdopodobniej stracił równowagę i spadł na ulicę Karpacką. Młody mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia.

Przybyli na miejsce zdarzenia ratownicy medyczni reanimowali 19-latka przez kilkanaście minut. W stanie krytycznym trafił do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek, ale policjanci dokładnie badają tę sprawę.

Jak udało się nam dowiedzieć, młody chłopak zmarł wczoraj wieczorem w szpitalu. Te przykre informacje chwilę przed godziną 11:00 potwierdziła nam podisp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj