bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 stycznia 2018
  • wyświetleń: 12057

Śmierć w płomieniach. Nocny pożar w Cygańskim Lesie przy Pocztowej

Do pożaru w budynku przy ul. Pocztowej w Bielsku-Białej doszło w sylwestrową noc, około godziny 4:00. Niestety w płomieniach zginął mieszkaniec budynku, a jego ojciec w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Budynek po pożarze przy ul. Pocztowej 1.01.2018
fot. sid - bielsko.info


Jak wynika z ustaleń naszego portalu, strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze kilka minut po godzinie 4:00. Palił się pokój na piętrze czterorodzinnego budynku. Strażacy ewakuowali ciężko poparzonego mężczyznę, któremu natychmiast została udzielona pomoc medyczna. Ranny trafił do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Po ugaszeniu ognia pomieszczenia zostały przewietrzone. Strażacy w doszczętnie spalonym pomieszaniu odnaleźli zwęglone zwłoki 47-letniego mężczyzny. Przyczynę pożaru ustala policja i prokuratura. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok denata, który jak dowiedział się nasz portal był synem ewakuowanego przez strażaków mężczyzny.

Pomoc merytoryczna: podinsp. Elwira Jurasz / KMP Bielsko-Biała

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.