
Reklama
Wiadomości
- 30 stycznia 2012
- wyświetleń: 9659
Wirtualny spacer po Bielsku
Bielsko-Białą można zwiedzać bez wychodzenia z domu. A to dzięki wirtualnym spacerom, które pojawiły się w internecie.

.jpg)
Przygotowana na zlecenie Urzędu Miejskiego strona zawiera ponad 140 panoram z naszego miasta oraz okolicznych miejscowości. Przespacerować możemy się między innymi po rynku, placu Chrobrego i placu pod katedrą świętego Mikołaja.
E-wycieczki znajdziemy na stronie spacer.bielsko.pl. Przygotowano je w trzech wersjach językowych. Polską wersję czyta Kazimierz Czapla, aktor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.
Reklama
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
ZOBACZ TAKŻE

[WIDEO] Holenderka zakochała się w Polsce. Odwiedziła Pszczynę i Bielsko-Białą

Kochany, gdy gra, wyśmiewany, kiedy nie gra. Komu przeszkadza?

#PocztowkazBielskaPocztówka z Bielska-Białej

Gorący tematFilm bielszczanina najlepszym na świecie!

[FOTO] Przed nami inwestycja kolejowa za blisko 3,8 mld złotych. Przedstawiono szczegóły
