bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 stycznia 2018
  • wyświetleń: 6177

Leczenie ortodontyczne niewidzialnym aparatem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kids Smile Studio" podaj

Artykuł sponsorowany:

Cyfrowa ortodoncja to nowy wymiar leczenia bez metalowych elementów. Obecna technologia pozwala na leczenie prawie wszystkich wad zgryzu u dzieci i dorosłych, za pomocą praktycznie niewidocznych nakładek. Nakładki są wykonane indywidualnie dla pacjenta i pozwalają na skrócenie czasu leczenia i ilości wizyt w gabinecie.

Wizyty kontrolne odbywają się co dwa miesiące, a nie co 2-3 tygodnie jak w przypadku klasycznego aparatu. Nakładki wymieniane są co tydzień, czynność ta nie wymaga obecności w gabinecie, co jest ważne dla osób, które cierpią na brak czasu lub dużo podróżują.

Kids Smile Studio


Leczenie nakładkami prowadzimy za pomocą systemu invisalign. Na pierwszych wizytach pobierany jest wycisk, na podstawie którego wykonywany jest cyfrowy plan leczenia. Pacjent widzi końcowy efekt leczenia jeszcze przed jego podjęciem oraz zna czas trwania leczenia. Dodatkowe plusy leczenia systemem invisalign w porównaniu do klasycznego aparatu to:

  • specjalny materiał SmartTrack z którego wykonane są przezroczyste nakładki pozwala na skrócenie czasu leczenia.
  • zdejmowalne i praktycznie niewidoczne nakładki pozwalają na pełną higienizację i czyszczenie zębów, co jest dużym problemem w klasycznym leczeniu aparatem metalowym. Życie bez zakłóceń- od nitkowania po jedzenie ulubionych potraw :)
  • nakładki nie kaleczą dziąseł i nie ulegają awarii.
  • invisalign nie zmienia mowy, ale dla większej pewności możesz aparat zdjąć, np. podczas ważnego przemówienia.
  • system invisalign to sprawdzone rozwiązanie, które funkcjonuje od 1998 roku. Przekonało się o tym 7 milionów pacjentów.
  • w przypadku dwuletniego okresu leczenia koszt leczenia jest porównywalny z tradycyjnym aparatem.


Kids Smile Studio


W Kids Smile Studio leczenie ortodontyczne przeprowadza certyfikowany lekarz Marzena Misiak. Zapraszamy na wizyty konsultacyjne dla Dorosłych i Młodzieży. W przypadku mniejszych pacjentów zalecamy kontrolę ortodontyczną po ukończeniu 6 roku życia, aby zabezpieczyć prawidłowy rozwój zgryzu.

Na całe leczenie ortodontyczne oferujemy 5% rabatu w styczniu na hasło: proste zęby.

Kids Smile Studio


Kids Smile Studio

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Wąska 5

kom. 539-50-30-20