Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 grudnia 2017
  • 29 grudnia 2017
  • wyświetleń: 15069

[ZDJĘCIA] Tragiczny wypadek w Pogórzu przy granicy z pow. bielskim

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w czwartek w Pogórzu na ul. Bielskiej. Czołowo zderzył się dwa samochody osobowe. Nie żyje jedna osoba, sześć zostało rannych. Droga jest całkowicie zablokowana.

Wypadek w Pogórzu na ul. Bielskiej - 28.12.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Do zdarzenia doszło na ul. Bielskiej około 300 metrów od miejscowego kościoła, około godziny 12:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 65-letni kierujący Skoda Felicią zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z Volkswagenem Passatem, który po zderzeniu przemieścił się na pobocze, gdzie doszło do potrącenia czwórki dzieci. 59-letnia pasażerka Skody zginęła na miejscu, a kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kobiecie podróżującej Volkswagenem nic poważnego się nie stało i została opatrzona na miejscu zdarzenia. Dzieci w wieku 8-11 lat idące poboczem odniosły niegroźne obrażenia ciała i zostały przetransportowane do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci i prokurator. Droga jest zablokowana. Utrudnienia wedle początkowych informacji miały potrwać do godziny 15:30, ale czas może ulec wydłużeniu nawet do godziny 16:30.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.