Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 grudnia 2017
  • wyświetleń: 5875

Nowy escape room w okolicy Bielska-Białej - Eureka!

W Kętach otwarty został nowy escape room "Eureka". Pokój zagadek na os. Nad Sołą 17 oferuje dwa scenariusze: "Grobowiec Faraona" i "Złoty Pociąg", a jednocześnie bawić się w nich mogą grupy od dwóch do pięciu osób.

Escape room Eureka
Jedno z pomieszczeń nawiązuje do historii Egiptu.


- Ciekawe pokoje i mnóstwo zabawy! Fajny, kreatywny i ciekawy pomysł na spędzenie czasu z przyjaciółmi, we dwoje, z rodziną czy ze znajomymi z pracy, również w nietypowy sposób zorganizowania sobie urodzin, imienin, wieczoru panieńskiego, kawalerskiego - zachęcają jego pomysłodawcy.

Jak to w escape roomach bywa i tutaj są: tajemnica, zagadka, dziwne przedmioty i... zaledwie godzina, by wydostać się z zamkniętego pokoju!

Cena dla dwóch osób to 75 zł, dla grona 3-4 osób - 100 zł, a dla 5 osób (tylko w "Grobowcu Faraona") - 120 zł. Więcej informacji o "Eurece" znajdziecie na profilu: www.facebook.com/EurekaEscapeRoomKety/

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.