Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2189

28-latek groził krewnym i znieważył stróżów prawa. Został zatrzymany

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który groził krewnym, a w czasie interwencji znieważył stróżów prawa. Zatrzymany jest już po zarzutach. Prokurator podjął decyzję o zastosowaniu wobec niego policyjnego dozoru. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 2 lat więzienia.

W minionych dniach policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na ul. Skośnej młody mężczyzna awanturuje się z krewnymi. Nietrzeźwy sprawca groził domownikom, że ich pobije. Napastnik został szybko i skutecznie obezwładniony przez stróżów prawa. W czasie interwencji w dalszym ciągu zachowywał się jednak agresywnie i wulgarnie wobec interweniujących mundurowych. Znieważał ich słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. Odpowie za groźby i znieważenie policjantów, za co może trafić za kraty na najbliższe 2 lata. Zgodnie z decyzją prokuratora sprawca musi teraz stawiać się na policyjny dozór aż 5 razy w tygodniu. W przeszłości był już notowany za podobne czyny. Grozi mu do 2 lat za kratami.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.