Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 17 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2725

Kolejny koncert „Noworoczne Granie dla Czworonogów”

Po raz pierwszy w tym roku w Zespole Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku - Białej została zorganizowana akcja charytatywna „Mikołajkowe Granie dla Czworonogów”. Jak dotąd zebrano ponad 160 kg karmy oraz koce i pledy dla zwierząt przebywających w Miejskim Schronisku dla Zwierząt „Reksio”. To jednak nie koniec! 5 stycznia odbędzie się kolejny koncert.

Akcja zainicjowana przez Samorząd Uczniowski „Mechanika” obejmowała nie tylko zbiórkę karmy
dla zwierząt, lecz miała także na celu promowanie idei wolontariatu oraz adopcji bezdomnych zwierząt.

W ramach podziękowania uczniom za ich „dobre serce”, ofiarność i chęć pomocy zwierzakom 6 grudnia został zorganizowany szkolny Koncert Muzyki Filmowej w świątecznej aranżacji. Podczas koncertu uczniowie „Mechanika” zaprezentowali swój talent wokalno-muzyczny. Uczniowie, którzy poza szkołą należą do różnych amatorskich grup muzycznych, jak zwykle stanęli na wysokości zadania i koncert został bardzo pozytywnie odebrany przez dyrekcję oraz społeczność szkolną „Mechanika”.

Chcąc docenić trud i starania młodzieży zaangażowanej w ten projekt oraz zachęcić również innych uczniów do dalszej współpracy i równie aktywnej zbiórki na rzecz schroniska „Reksio”, organizatorzy zapraszają 5 stycznia na kolejny koncert „Noworoczne Granie dla Czworonogów”.

- Chcielibyśmy, aby inicjatywa podjęta w tym roku przez uczniów „Mechanika” nie była jednorazową akcją charytatywną, lecz była kontynuowana równie efektywnie w kolejnych miesiącach przez coraz to większą liczbę psich i kocich miłośników - tłumaczą organizatorzy.

BM / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.