Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 grudnia 2017
  • wyświetleń: 5596

[ZDJĘCIA] Groźna kolizja na Wyzwolenia, sprawca bez uprawnień

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło kilkanaście minut przed godziną 11:00 na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej. Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Sprawca zdarzenia nie powinien siedzieć za kierownicą, ponieważ miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Zderzenie osobówek w Hałcnowie - 16.12.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, 36-letni kierowca Audi A4 nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go Opla Astry, którego prowadziła 39-letnia kobieta i podczas gwałtownego hamowania, najechał na jego tył.

Na miejscu zdarzenia interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i dwa patrole bielskiej drogówki. W toku czynności policjanci ujawnili, że sprawca zdarzenia prowadził samochód mimo czynnego, sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zespół pogotowia ratunkowego przebadał uczestników zdarzenia w tym malutkie dziecko, które podróżowało wraz z rodzicami Oplem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało i nie było potrzeby hospitalizacji.

Za niezastosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, zgodnie z polskim prawem grozi wysoka grzywna i do trzech lat więzienia. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Utrudnienia po kolizji w Hałcnowie trwały ponad godzinę.

Miejsce zdarzenia: ul. Wyzwolenia w bielskim Hałcnowie

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.