bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 stycznia 2012
  • 28 stycznia 2012
  • wyświetleń: 5723

Ferie w ośrodku jeździeckim

Ośrodek Jeździecki Fundacji Terra Spei zaprasza wszystkich małych i dużych miłośników koni i jeździectwa do wspólnego spędzenia czasu podczas półkolonii w stajni „Hanka” (Lipowa 5) i Fundacji Terra Spei w dniach od 30 stycznia do 11 lutego.

Reklama

Fundacja Terra Spei, ośrodek jeździecki, koń,konie
Ferie w ośrodku jeździeckim


Fundacja Terra Spei, ośrodek jeździecki, koń,konie
Ferie w ośrodku jeździeckim


Fundacja Terra Spei, ośrodek jeździecki, koń,konie


Fundacja Terra Spei od lat zajmuje się pomocą i opieką nad potrzebującymi zwierzętami - głównie końmi, których obecnie jest w Fundacji około trzydziestu. Wykupuje je z transportu na rzeź, z rąk ludzi, których nie stać na utrzymanie chorego konia, lub takich, którzy nad koniem potrafią się jedynie znęcać. Oprócz konie pomaga także potrzebującym, porzuconym psom, których w Fundacji przebywa także kilkanaście. Terra Spei prowadzona jest przez Dorotę Ingram, doświadczoną instruktorkę jeździectwa, której pasją jest praca z końmi.

- Zimowe miesiące są długie i ciężkie dla koni, szczególnie tych potrzebujących leków, witamin i dobrej paszy, zawsze z utęsknieniem czekamy na wiosnę i zieloną trawę, ale tym razem przez 2 tygodnie ferii chcemy się cieszyć zimą, śniegiem i dobrą zabawą podczas półkolonii, które organizujemy w fundacyjnej stajni, zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego spędzania z nami czasu podczas ferii i nie tylko - mówi Kasia Chałas.

By utrzymać swoich podopiecznych, Fundacja organizuje różne imprezy w ciągu roku, na które zaprasza mieszkańców Bielska i okolicznych miejscowości - obchody dnia św. Hubertusa i Mikołajki dla dzieci z żywieckiego i bielskiego Domu Dziecka to tylko niektóre z nich!

W ramach "Ferii w siodle" Fundacja Terra Spei proponuje: 2 jazdy dziennie: trening na ujeżdżalni lub krytej hali, wyjazdy w teren, jazda na oklep, woltyżerka - poziom zajęć dostosowany indywidualnie do możliwości uczestników; 2 grupy zaawansowania: grupa początkująca: nauka siodłania, jazda od podstaw; grupa zaawansowana: szkolenie dosiadu, praca na drągach, wyjazdy w teren; zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów, na spokojnych dobrze przygotowanych koniach; nauka obchodzenia się z końmi i uczestnictwo w życiu stajni; zajęcia teoretyczne, gry i zabawy integracyjne, filmy i pogadanki; wyjazd do Aquaparku w Leśnej, kulig i ognisko; codziennie ciepły posiłek i gorące napoje.

Cena to 550 złotych za jeden turnus tygodniowy (turnusy: 30.01.2012 - 4.02.2012; 6.02.2012 - 11.02.2012).

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.