Wiadomości

  • 26 stycznia 2012
  • 18 lutego 2012
  • wyświetleń: 2871

Warsztaty tańca w Sferze

Za nami:

Nowa szkoła tańca powstaje w Galerii Sfera. Szkoła Tańca Atmosfera będzie mieścić się w Galerii I na pierwszym piętrze w lokalu o powierzchni 250 m kw., z czego sama sala taneczna zajmuje 100 m kw.

W bogatej ofercie szkoły znajduje się m.in.: taniec dla par narzeczonych, salsa bachata, latin fusion, zumba, aerodance, boogie woogie dance, dancehall męski i żeński, streetdance, mtv dance, hip hop dla maluchów, dzieci i młodzieży, hip hop heels, modern jazz, balet dla dzieci, salsaton.

W przyszłości planowane jest wprowadzenie zajęć dla modelek, a docelowo stworzenie szkoły modelek przy współpracy ze znanymi bielskimi stylistami.

Oficjalna inauguracja szkoły przewidziana jest 18 lutego. Na ten dzień zaplanowano także bankiet, pokazy tańca i specjalne promocje dla wszystkich zainteresowanych tańcem. Otwarcie nowej sali tanecznej połączone jest z obchodami pierwszych urodzin Fitness Klubu Atmosfera.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj