Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 grudnia 2017
  • wyświetleń: 10766

[ZDJĘCIA] Pożar w Godziszce, drewniany dom spłonął doszczętnie

Do pożaru domu doszło w środę późnym wieczorem w Godziszce. Niemal doszczętnie spłonął budynek mieszkalny przy ul. Bukowej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pożar domu w Godziszce - 6.12.2017 · fot. bielsko.info


Strażacy otrzymali zgłoszenie około godziny 22:30. Do akcji zostało skierowanych dziewięć zastępów straży pożarnej. Ze zgłoszenia wynikało, że płonie drewniany dom, a w środku znajdują się dwie osoby. Z relacji świadków wynika, że jedna z osób zdołała samodzielnie wydostać się z ognistej pułapki. Drugi z mieszkańców został ewakuowany przez sąsiadów. Pogorzelców przebadał lekarz pogotowia ratunkowego, ale na szczęście nie było potrzeby hospitalizacji.

Akcja strażaków trwała dwie godziny. Budynek został niemal doszczętnie spalony i nie nadaje się do dalszego zamieszkania. Akcję utrudniała dość pechowa lokalizacja budynku, który znajdował się przy wąskiej i zaśnieżonej ulicy Bukowej. Jak przyznali sami strażacy był problem z wodą, ponieważ najbliższy hydrant był zlokalizowany kilkaset metrów od miejsca pożaru.

Budynek spłonął niemal doszczętnie

Pożar domu w Godziszce - 6.12.2017
fot. bielsko.info


Przyczyna pojawiania się ognia nie jest na razie znana. Sprawę bada szczyrkowska policja i biegły z zakresu pożarnictwa. Jak udało się nam dowiedzieć, pogorzelcy najbliższą noc spędzą u sąsiadów.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.