Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 października 2010
  • wyświetleń: 4147

Poszukiwany sprawca wypadku

67-letnia pasażerka autobusu miejskiego odniosła obrażenia w wypadku, do którego doszło w niedzielę około 13.15 w Bielsku-Białej na ulicy Sarni Stok. Bielscy policjanci poszukują sprawcy wypadku - kierowcy szarego volkswagena passata typu kombi.

Z ustaleń wynika, że w trakcie zmiany pasa ruchu, kierowca volkswagena nie zachował należytej ostrożności i zajechał drogę prawidłowo jadącemu kierowcy autobusu miejskiego linii nr 22, zmuszając go do gwałtownego hamowania. Na skutek hamowania, pasażerka autobusu przewróciła się doznając złamania żebra i ogólnych potłuczeń ciała.

Osoby, które posiadają informacje na temat sprawcy lub były świadkami tego wypadku, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Rychlińskiego 17, nr tel. (033) 8121230 lub najbliższą jednostką Policji - nr alarmowe 997, 112.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.