bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 listopada 2017
  • wyświetleń: 2482

39-latek zaatakował matkę. Wymachiwał nożem i groził śmiercią

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 39-letni mężczyzna, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją matką. Sprawca odpowie też za groźby z użyciem noża. W czasie awantury napastnik groził starszej kobiecie pozbawieniem jej życia. Bielszczanin został zatrzymany przez policjantów z komisariatu III. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w bielskiej Wapienicy, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoją matką. W czasie kłótni napastnik groził kobiecie śmiercią i wymachiwał w jej kierunku nożem. Policjanci szybko i skutecznie obezwładnili awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi, sprawca usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. W minioną sobotę, bielski sąd na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. W przeszłości zatrzymany był już karany za przemoc wobec krewnych. Za przestępstwo to został wówczas skazany na karę blisko 1,5 roku pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.