bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 listopada 2017
  • wyświetleń: 2570

[ZDJĘCIA] Groźna kraksa na S-52 i popołudniowy paraliż obwodnicy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:00 na S-52 w Bielsku-Białej. Na jezdni w stronę Cieszyna, pomiędzy Makro a Auchanem zderzyły się dwa samochody. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Zderzenie dwóch osobówek na S-52 w Bielsku-Białej - 24.11.2017 · fot. ASO Auto Lux


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, kierowca Skody Fabii jadąc w stronę Cieszyna w pewnym momencie zaczął hamować. Jak się okazało zaczep maski w jego samochodzie uległ awarii. Siła wiatru otworzyła maskę, która uderzyła w przednią szybę i zasłoniła pole widzenia kierującemu.

Dwóch kierowców jadących z tyłu, widząc całą sytuację zdołało zjechać na prawy pas. Niestety trzeci kierowca jadący Renault nie zdążył w porę zareagować i z ogromną siłą najechał na hamującą Skodę.

Na miejsce zdarzenia błyskawicznie skierowano dwa zastępy straży pożarnej, załogę pogotowia ratunkowego i dwa patrole drogówki. Lekarz przebadał uczestników krasy, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kierowca Renault został ukarany mandatem karnym.

To zdarzenie spowodowało bardzo duże utrudnienia w ruchu na trasie S-52. W korku doszło do kolejnych, na szczęście mniej groźnych zdarzeń. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 16:30.
Zdjęcia dzięki uprzejmości ASO Auto Lux - www.facebook.com/asoautolux/

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl, FB/bielskiedrogi, ASO Autolux

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj