bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 listopada 2017
  • wyświetleń: 7328

34-latek pobił swoją partnerkę. Może trafić za kraty na 5 lat

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który pobił swoją partnerkę. Na szczęście kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała. W czasie ustaleń okazało się, że sprawca poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości, gdyż czeka go ponad miesięczny pobyt w areszcie śledczym za wcześniejsze przestępstwa.

Do zdarzenia doszło wieczorem na bielskiej ul. Słowackiego. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 38-letnią partnerką. W czasie kłótni zaatakował kobietę. Pobił ją i skopał po całym ciele. Na szczęście kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń ciała.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali napastnika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 3 promili alkoholu. W czasie sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, że sprawca poszukiwany był za wcześniejsze przestępstwa. Po nocy spędzonej w policyjnej celi trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 1,5 miesiąca. Wkrótce usłyszy też zarzuty pobicia 38-latki, za co może trafić za kraty na kolejne 5 lat.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.