bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2022

Zdewastowali osiem samochodów

Istny chuligański rajd ulicą Sobieskiego urządzili sobie dwaj bielszczanie w wieku 21 i 22 lat, kopiąc i demolując zaparkowane tam samochody.

Reklama

W sobotnią noc świadek tego zdarzenia usłyszał najpierw trzask tłuczonego szkła, a następnie zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy kopali w karoserię samochodów zaparkowanych wzdłuż ulicy.

Swoje spostrzeżenia natychmiast przekazał oficerowi dyżurnemu bielskiej policji. Chwilę później policyjni wywiadowcy zatrzymali obu wandali, którzy uszkodzili aż osiem pojazdów. Zerwali lusterka, wybili szyby, porysowali karoserię i tapicerkę w dwóch volkswagenach, dwóch fordach, renaulcie, bmw, fiacie i oplu powodując szkody na łączną sumę blisko 7 tys. zł.

Badanie alkomatem wykazało, że młodszy z nich miał we krwi promil alkoholu. O dziwo starszy był trzeźwy. Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Za uszkodzenia cudzego mienia mogą spędzić w więzieniu najbliższe 5 lat. Nie wspominając już o konieczności naprawienia przez nich wyrządzonych szkód i zadośćuczynienia właścicielom zdewastowanych aut.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.