bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 listopada 2017
  • wyświetleń: 6873

[ZDJĘCIA] Kraksa na S-52, kierowcy zapatrzyli się na radiowóz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnie wyglądającego zdarzenia, doszło około godziny 7:40 na S-52 w Bielsku-Białej. Opel Astra uderzył w barierki energochłonne. Do zdarzenia doszło tuż obok policjantów, którzy byli w trakcie czynności służbowych na poboczu drogi.

Kolizja na S-52 w Bielsku-Białej - 7.11.2017 · fot. Mr Szakal


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, policjanci z bielskiej drogówki podczas patrolu drogi ekspresowej, zatrzymali się przy zdefektowanym samochodzie dostawczym. Podczas kontroli pojazdu, tuż za radiowozem doszło do kolizji. Kierująca Mercedesem A-klasa, najprawdopodobniej zapatrzyła się na policjantów stojących przy poboczu drogi i wykonała gwałtowny manewr zmiany pasa ruchu. Wymusiła tym samym pierwszeństwo na kierowcy Opla, który próbując uniknąć zdarzenia, wpadł w poślizg i uderzył w barierki energochłonne. Nie doszło do kontaktu między pojazdami, ale sprawczyni zauważyła co się stało i zatrzymała się. Przyznała się do spowodowania kolizji. Została ukarana mandatem karnym. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj