Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 listopada 2017
  • 4 listopada 2017
  • wyświetleń: 4823

Bielska telewizja wyprodukowała program o gotowaniu dla... psów

Za nami:

Programy kulinarne dla dorosłych, dla dzieci i... psów. A może nie powinniśmy się dziwić, w końcu sztukę gotowania dla psich przyjaciół praktykują też znani kucharze, jak choćby Pascal Brodnicki. "Psia Kość", wyprodukowana przez bielską telewizję Active Family, ma zaciekawić nie tylko psiarzy, ale również... amatorów dobrego jedzenia.Emisja kulinarnego show "Psia Kość" rozpocznie się w sobotę, 4 listopada o godzinie 14.00. W każdym odcinku zoopsycholożka Marta Baj odwiedzi inny dom, w którym mieszka pies. Na ekranie pojawią się psy rasowe i kundelki, często bezdomniaki, mające za sobą dramatyczną historię. Wśród gospodarzy programu będą rodziny wielodzietne i single, mieszkańcy miast i małych miejscowości, ludzie zabiegani i mający więcej wolnego czasu. Najpierw opowiedzą o swoich psiakach, potem zdradzą Marcie, czym karmią swoich pupili oraz jakie problemy zdrowotne i wychowawcze mają z nimi, a potem zabiorą się za wspólne gotowanie psiego posiłku, np. galaretki z kurzych nóżek, potrawki z mięsa strusia lub risotto.

- Sama idea gotowania nie jest nowa. Nie tak dawno w Polsce wszyscy samodzielnie przygotowywali posiłki dla swoich psich przyjaciół. Wielu odetchnęło z ulgą, kiedy na rynku pojawiła się szeroka gama psich karm. W "Psiej Kości" pokazano, że żywienie domowym jedzeniem psów nie musi być uciążliwe, a może dostarczyć wiele radości kucharzom i uszczęśliwić czworonoga. Jest także tańsze i zdrowsze - zapewniają twórcy programu.

psia kość - program o gotowaniu dla psów


Marta Baj, prowadząca cykl "Psia Kość", dzieciństwo i młodość spędziła w Hiszpanii, gdzie na uczelni w Murcji kształciła się w zakresie zoopsychologii, w specjalizacji psy agresywne. Dodatkowo poszerzała wiedzę o żywieniu psów i wpływie diety na psią behawiorystykę. Od 7 lat dzieli się doświadczeniem z właścicielami psiaków w Polsce, wspomaga również jako wolontariusz organizacje zajmujące się ratowaniem bezdomnych psów, m.in. współpracuje z Psią Ekipą. Oglądanie jej w Active Family to wielka przyjemność i nauka.

Premierowe odcinki pierwszego, 26-odcinkowego sezonu będzie można oglądnąć 4 listopada o godzinie 14.00, 16.00 i 20.00 w telewizji Active Family, znanej m.in. z popularnego cyklu filmowego o Śląskim ZOO, kolejne o tej samej porze w każdą sobotę. Telewizja Active Family jest dostępna na Platformie Nc+, Orange, Netia, Toya, Inea, Jambox, Imperium oraz w 100 sieciach kablowych w Polsce.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.