bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 stycznia 2012
  • wyświetleń: 5017

Nabór do przedszkoli przez internet

Urząd Miejski podał informację o zasadach rekrutacji do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w Bielsku-Białej. Zostanie ona przeprowadzona w dniach od 27 lutego do 11 marca.

Policja, przedszkole
fot. Policja


W celu usprawnienia rekrutacji do przedszkoli na każdym etapie tego procesu, po raz kolejny uruchomiony zostaje "Elektroniczny System Naboru" do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez miasto.

System wspomoże w całym procesie rekrutacji: od wyboru placówki, poprzez wypełnienie wniosku aż do uzyskania końcowych wyników rekrutacji.

W celu zapisu dziecka do przedszkola należy wypełnić elektroniczną kartę zgłoszenia znajdującą się na stronie internetowej pod adresem: bielsko-biala.nabory.pl.

Rodzice, którzy nie mogą wypełnić wniosku w systemie elektronicznym, np. z powodu braku komputera, dostępu do Internetu mogą przyjść do wybranego przedszkola lub szkoły podstawowej i wypełnić wniosek wspólnie z wyznaczonym do tego pracownikiem placówki.

Harmonogram naboru:

Od dnia 27 lutego do 11 marca można na stronie internetowej bielsko-biala.nabory.pl wypełnić i wydrukować elektroniczną kartę zgłoszenia.

Od 27 lutego do 14 marca składać należy wypełnioną kartę zgłoszenia tylko w przedszkolu które na zgłoszeniu zostało wybrane jako przedszkole pierwszego wyboru.

Dnia 20 marca o godz. 15:00 na stronie bielsko-biala.nabory.pl zostaną udostępnione wyniki rekrutacji. Niezależnie od tego we wszystkich siedzibach placówek wywieszone będę listy wszystkich dzieci przyjętych do przedszkoli lub do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Również w tym terminie zostaną podane informacje dotyczące wolnych miejsc w placówkach oraz termin rekrutacji uzupełniającej.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.