Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 października 2017
  • 13 listopada 2017
  • wyświetleń: 9284

Miasto zaoszczędzi na świątecznej dekoracji placów i ulic

Dwie oferty wpłynęły w przetargi na wykonanie świetlnej dekoracji świątecznej ulic i placów Bielska-Białej.

Zapalenie iluminacji na choince - 06.12.2016
Zapalenie iluminacji na choince - 06.12.2016 · fot. bielsko.info


Wzorem ubiegłych lat na przełomie października i listopada został ogłoszony przetarg na wynajem, montaż, serwisowanie i demontaż elementów przeznaczonych do dekoracji świątecznej. Iluminacje bożonarodzeniowe ozdobią najważniejsze ulice oraz place w mieście.

W przetargu wzięły udział dwie firmy, lecz tylko jedna zgłosił oferty na wszystkie części zamówienia publicznego. Spółka ODEON s.c. Remigiusz Starobrat z Gliwic wykonanie dekoracji świątecznych w Bielsku-Białej wyceniła na kwotę 377 tys. złotych. Miasto zamierzało na ten cel przeznaczyć niewiele ponad pół miliona złotych.

W naszym mieście zamontowanych będzie kilkaset elementów dekoracyjnych. Pierwsze z nich pojawią się już na początku grudnia. Dekoracje będą świecić przez dwa miesiące. Wyłoniony w przetargu wykonawca zostanie zobligowany do demontażu oświetlenia do 6 lutego.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.