
Wiadomości
- 9 października 2017
- wyświetleń: 12315
[WIDEO] Można już przejechać całą ulica ks. Stanisława Stojałowskiego
W nocy z 8 na 9 października 2017 r. przywrócono ruch na rozbudowywanym odcinku ulicy ks. Stanisława Stojałowskiego.
Ruch samochodowy odbywa się dwukierunkowo (po jednym pasie w obu kierunkach), natomiast wyłączony nadal z ruchu jest pas zewnętrzny, po lewej stronie, jadąc w kierunku ul. Zamkowej.
Ruch pieszych prowadzony jest chodnikiem od strony ul. 11 Listopada do czasu zakończenia wszystkich robót. Przywrócono także przejścia poprzeczne dla pieszych przez ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego. W obrębie wyłączonego pasa prowadzone będą m.in. roboty brukarskie. Końcowy termin zakończenia wszystkich prac, tj. 4 listopad br. - nie ulega zmianie.
ZOBACZ TAKŻE

Pozimowe porządki w mieście: MZD ogłasza koniec sezonu i zapowiada sprzątanie

Autobusy MZK Bielsko-Biała z rozkładami jazdy w czasie rzeczywistym w Google Maps

Przepełnione autobusy w Bielsku-Białej. Mieszkańcy narzekają na zmiany trasy linii nr 2

Mężczyzna wszedł do transformatora. Poraził go prąd. Trwa walka o życie pacjenta

Utrudnienia w kursowaniu autobusów 7 i 8 czerwca
.jpg)
[Aktualizacja] Utrudnienia na szlaku kolejowym Tychy - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.